Komfortowe pokoje
i apartamenty

Rezerwacja

Pokoje standard

Hotel Wodnik*** posiada 43 pokoi jednoosobowych, 3 pokoi jednoosobowych LUX z dostawką, 3 pokoje jednoosobowe LUX, 4 pokoje jednoosobowe przystosowane dla osoby niepełnosprawnej, 91 pokoi 2-osobowych, 9 pokoi 2-osobowych z dostawką, 3 pokoi 2-osobowych LUX, 8 pokoi 2-osobowych LUX z dostawką, 1 pokój 3-osobowy.

od 200 PLN/os

Sprawdź dostępność

Wyposażenie pokoju obejmuje:

TV
Telefon
Bezpłatny Internet

Zdjęcia pokoju:

Apartamenty

Hotel Wodnik do dyspozycji Gości oddaje 5 stylowo urządzonych apartamentów. Stylowe apartamenty wyposażone są w szerokie i niezwykle wygodne łóżka, które zapewnią doskonały odpoczynek po dniu ciężkiej pracy lub zabawy.

od 280 PLN/os

Sprawdź dostępność

Wyposażenie pokoju obejmuje:

Radio
TV
Sejf
Telefon

Zdjęcia pokoju:

Komfortowe pokoje w Bełchatowie

Hotel Wodnik jest prestiżowym obiektem oferującym komfortowy nocleg w Bełchatowie. Nasz hotel oferuje noclegi w pokojach jedno- i dwuosobowych, pokoje LUX oraz pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Co ważne oferta hotelu jest zróżnicowana ze względu na preferencje potencjalnego klienta. Dla osób pragnących podziwiać prześliczny monument przyrody, jakim bez żadnego cienia wątpliwości jest Góra Kamieńsk, przygotowano klasyczną ofertę wypoczynkową. Co ważne, hotel dysponuje bogato wyposażonymi i przestronnymi salami konferencyjnymi, które znakomicie wpisują się w potrzeby ludzi reprezentujących środowiska biznesowe z takich miast, jak Łódź, czy Bełchatów. Szeroki wachlarz propozycji z zakresu spa i wellness umili Państwu pobyt. Noclegi nie są bowiem jedynym atutem, jaki wyróżnia Hotel Wodnik. Bogata gama zabiegów relaksacyjnych i masaży sprawia, że wspomniany dom gościnny jest wyśmienitym miejscem dla wszystkich decydujących się ukoić skołatane nerwy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję