Komfortowe pokoje
i apartamenty

Rezerwuj w najniższej cenie!

Pokoje standard

Hotel Wodnik*** posiada 40 pokoi 1-os., 4 pokoje 1-os. LUX z dostawką, 4 pokoje 1-os. LUX, 90 pokoi 2-os., 4 pokoje 1-os. przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 10 pokoi 2-os. z dostawką, 4 pokoje 2-os. LUX, 8 pokoi 2-os. LUX z dostawką, 2 pokoje 3-os.

od 200 PLN/os

Sprawdź dostępność

Wyposażenie pokoju obejmuje:

TV
Telefon
Bezpłatny Internet

Zdjęcia pokoju:

Apartamenty

Hotel Wodnik do dyspozycji Gości oddaje 4 stylowo urządzone apartamenty jedno lub dwuosobowe oraz jeden apartament zachodni z możliwością wynajęcia z salą konferencyjną.

od 280 PLN/os

Sprawdź dostępność

Wyposażenie pokoju obejmuje:

Radio
TV
Telefon

Zdjęcia pokoju:

Komfortowe pokoje w Bełchatowie

Hotel Wodnik jest prestiżowym obiektem oferującym komfortowy nocleg w Bełchatowie. Nasz hotel oferuje noclegi w pokojach jedno- i dwuosobowych, pokoje LUX oraz pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Co ważne oferta hotelu jest zróżnicowana ze względu na preferencje potencjalnego klienta. Dla osób pragnących podziwiać prześliczny monument przyrody, jakim bez żadnego cienia wątpliwości jest Góra Kamieńsk, przygotowano klasyczną ofertę wypoczynkową. Co ważne, hotel dysponuje bogato wyposażonymi i przestronnymi salami konferencyjnymi, które znakomicie wpisują się w potrzeby ludzi reprezentujących środowiska biznesowe z takich miast, jak Łódź, czy Bełchatów. Szeroki wachlarz propozycji z zakresu spa i wellness umili Państwu pobyt. Noclegi nie są bowiem jedynym atutem, jaki wyróżnia Hotel Wodnik. Bogata gama zabiegów relaksacyjnych i masaży sprawia, że wspomniany dom gościnny jest wyśmienitym miejscem dla wszystkich decydujących się ukoić skołatane nerwy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję