INTEGRACJA

Firmowe Imprezy Integracyjne, Wyjazdy Motywacyjne - Organizacja i Realizacja z Hotelem Wodnik
Szukacie Państwo interesującego miejsca na imprezy firmowe? Hotel WODNIK dysponuje wszystkim, czego potrzebujecie: atrakcyjną lokalizacją, profesjonalnie wyposażonym centrum konferencyjnym, bogatym zapleczem noclegowym i wieloma innymi udogodnieniami jak pływalnia oraz SPA? organizacja imprez firmowych z nami to gwarancja sukcesu. Obsługiwane przez nas firmowe imprezy integracyjne odznaczają się kreatywną oprawą? jesteśmy otwarci na rozmaite pomysły, proponujemy szereg imprez tematycznych oraz outdorowych. Wyobraźnia, indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm? To nasze największe atuty. Serdecznie zapraszamy do współpracy!"

 

Na wesoło. Żywa zabawa okraszona humorem i energią. Doskonała propozycja imprezy na wszelkiego typu szkolenia.

Integracyjny charakter imprezy "na wesoło" zapeniają następujące gry i atrakcje: 

 • prawa, lewa, zlewa, zlewa - narciarstwo nieklasyczne,
 • ognista gra - zbij przeciwnika,
 • don't wory be happy - bieg w workach,
 • latający kalosz,
 • baba z wozu koniom lżej,
 • za gumiakiem panny sznurem,
 • zgaduj zgadula.

 

Zwiedzanie kopalni i elektrowni Bełchatów. Alternatywnym pomysłem na ciekawe spędzenie czasu jest wycieczka do kopalni węgla brunatnego i elektrowni Bełchatów. Gigantyczne koparki wyglądające jak olbrzymie mrówki i klimat prehistorycznych wykopalisk. Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę do największej w Europie odkrywkowej kopalni węgla brunatnego i elektrowni Bełchatów. W programie: wjazd do wyrobiska, wycieczka na tarasy widokowe, wizyta w sali wystawowej, zwiedzanie elektrowni i spacer wśród wiatraków na Górze Kamieńsk. Grupę poprowadzi wykwalifikowany przewodnik.

Po wycieczce uczestnicy mogą skosztować staropolskich potraw i trunków serwowanych na szczycie Góry Kamieńsk, na ktorą zabierze ich kolej krzesełkowa. Całości może towarzyszyć oprawa muzyczna z DJem i biesiada z góralskim jadłem.

 

Na wiejską nutę. Wawrzkowizna to idealne miejsce na powrót do klimatów polskiej wsi. Odcięci od cywilizacji uczestnicy podczas licznych konkurencji wcielają się w wiejskich gospodarzy. Zostaną podzieleni na drużyny, które rywalizując między sobą będę się zmagać z trudami prawdziwego wiejskiego życia.


Integracyjny charakter "wiejskiej" imprezy zapeniają następujące gry i atrakcje:

 • latający beret
 • pojedynek chłopa
 • baba z wozu koniom lżej
 • pchnięcie słomianej belki
 • przeciąganie liny w gumiakach
 • dojenie kózki
 • tańcowała igła z nitką
 • wesoła jajecznica


Doskonała zabawa integrująca zespół. Po trudach dnia "gospodarzy" czekają przejażdżki wozem i wspólne biesiadowanie przy muzyce i ognisku. Proponujemy kuchnię staropolską, dania z rusztu, stół wiejski ze smalcem, kiszonymi ogórkami i swojskimi wędlinami oraz siwuchę. Zachęcamy również do nauki śpiewu i tańca w towarzystwie zespołu ludowego.

 

Manewry wojskowe w Wawrzkowiźnie. Zabawa w wojsko połączona z licznymi łamigłówkami i umiejętnością poruszania się w nieznanym terenie. Zapraszamy na ciekawą, pełną wrażeń militarną przygodę.

Na samym początku umundurowani uczestnicy wyposażeni w podstawowy sprzęt wojskowy mają za zadanie przebycie parku linowego i drużynowe pokonywanie przeszkód wodnych na czas.

Zabawa polega na przemieszczaniu się z miejsca na miejsce zgodnie z rozkazami dowódców. W czasie wyprawy na uczestników czekają liczne niespodzianki, gry logiczne i sytuacyjne (strzelanie z repliki broni, rzut granatem do celu, budowa szałasu i tor przeszkód).
Park linowy o długości ponad 500 metrów, obejmuje 14 etapów, w tym cztery zjazdy Tyrolskie, pierwsze trzy o długości około 30 m, a ostatni, nad zbiornikami wodnymi, ponad 200 m. Czternaście przeszkód o zróżnicowanym poziomie trudności zapewnia odpowiednią dawkę adrenaliny.

Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwa wyszkolona obsługa. Każdy uczestnik wyposażony jest w atestowany i profesjonalny sprzęt asekuracyjny, a przed wejściem na trasę przechodzi obowiązkowe szkolenie w zakresie poruszania się po parku. Prowadzone są prace nad drugą trasą dla najmłodszych.

 

Ekstremalna jazda w ekstremalnych warunkach. Offroadowe przeprawy samochodami terenowymi po szczycie Góry Kamieńsk. Ekstremalna jazda dla każdego. Adrenalina 4X4 to dopiero początek przygody, uczestników czeka też przeprawa przez park linowy w Wawrzkowiźnie i spływ kajakowy rzeką Widawką. Uwieńczeniem spotkania jest ognisko z kiełbaskami, wojskowa grochówka i wspólne biesiadowanie.

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD W DNIU

WYJAZD W DNIU

NASZE LOKALIZACJE
OFERTA SPECJALNA
oferta obrazek
Konferencje smaków
Pakiet 2 dni 299 zł
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Paczka konferencyjnych korzyści
Wybierz BONUS
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Wyprzedaż konferencji w Hotelu Wodnik
rabaty do 50%
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Oferta EVENTOWA
Unikalna oferta
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Konferencja na miarę
Unikalna oferta
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Oferta zlotów pasjonatów
Unikalna oferta
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Spadają liście, spadają ceny
2 dni od 115 zł/os
Zobacz ofertę
Elbest Hotels
Oferta
Nawigacja
Szukaj nas na
Newsletter
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera. Na podany adres email zostanie wysłanawiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Kliknij na link umieszczony w tej wiadomości aby potwierdzić rejestrację.
ELBEST HOTELS PAKIETY POBYTOWE NEWSLETTER FACEBOOK
GALERIA KONFERENCJA MAPA STRONY  
AKTUALNOSCI REKREACJA SZUKAJ  
KONTAKT GASTRONOMIA    
  EVENTY    
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję